Shoppingbag
Menu
Filters
Favorieten

Je hebt nog geen favorieten toegevoegd.

Winkelen op afspraak

Winkelen op afspraak

VRIJBLIJVEND WINKELEN OP AFSPRAAK!


Vanaf 16 maart mogen we weer meer mensen op afspraak ontvangen in onze winkels en daar zijn we heel blij mee. De regels is dat een afspraak niet korter mag zijn dan 10 minuten. Dat is bij Janse mode natuurlijk geen probleem. U bepaalt zelf hoeveel tijd u voor uw afspraak bij Janse mode uit wilt trekken. 

U bent van harte welkom!

U kunt kiezen uit 3 mogelijkheden om een afspraak bij uw favoriete vestiging te maken:

- direct online een afspraak maken klik hier.
- bel met de vestiging van uw keuze 
- stuur een e-mail met de gewenste datum en tijd naar de vestiging van uw voorkeur.

Alphen aan den Rijn: 0172-494532, alphen@jansemode.eu
Barneveld: 0342-491875, barneveld@jansemode.eu
Capelle aan den IJssel: 010-4503288, capelle@jansemode.eu
Culemborg: 0345-532191, culemborg@jansemode.eu
Elst: 0481-375855, elst@jansemode.eu
Ermelo: 0341-551316, ermelo@jansemode.eu
Gouda: 0182-532522, gouda@jansemode.eu
IJsselstein: 030-6884534, ijsselstein@jansemode.eu
Kampen: 038-3317514, kampen@jansemode.eu
Maassluis: 010-5911474, maassluis@jansemode.eu
Rotterdam (Alexandrium): 010-4559405, rotterdam@jansemode.eu
Rhenen: 0317-616684, rhenen@jansemode.eu
Veenendaal: 0318-519138, veenendaal@jansemode.eu
Wassenaar: 070-5111385, wassenaar@jansemode.eu

Hoe werkt het?

  • U reserveert online, belt of mailt ons voor een afspraak.
  • U komt rond het afgesproken tijdstip.
  • U bent gezond en heeft geen klachten.
  • U draagt een mondkapje.
  • Bij binnenkomst desinfecteert u uw handen.
  • Eenmaal binnen: lekker ouderwets winkelen, wel op 1,5 meter afstand van elkaar.
  • Een afspraak is voor 1 persoon. Wilt u samen met iemand komen? Maak dan allebei een eigen afspraak.

Wij maken gebruik van cookies om de beste gebruikerservaring te bieden. Klik hier voor meer informatie over ons cookiebeleid of stel uw voorkeuren in bij ‘instellingen aanpassen’.